Середа, 2018-12-19, 3:04 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Малоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78
Головна » 2014 » Березень » 2 » Тиждень педагогічної майстерності
11:10 PM
Тиждень педагогічної майстерності


З 24 до 28 лютого 2014 року в школі було проведено Тиждень педагогічної майстерності. А саме:

24.02.2014 р.  організовано педагогічну виставку напрацювань педагогів: розробок уроків та виховних заходів, тематичних папок, дидактичних та ілюстративних матеріалів. На виставці вчителі не тільки представляли свої розробки, але і мотивували обрані ними форми і методи, аналізували їх ефективність та вплив на результативність навчально-виховного процесу.

25.02 2014 року проведено круглий стіл «Сучасні педагогічні технології» за участі вчителів школи. Мета заходу передбачала актуалізацію та розширення понятійного апарату педагогів, поглиблення їх теоретичних та практичних знань з даної проблеми, стимулювання та прагнення  до пошуку, творчості, створення умов для обміну досвідом роботи, педагогічних знахідок. Учасники круглого столу обговорили питання щодо  використання у своїй роботі інновацій, спробували за допомогою інтерактивних вправ з’ясувати, який зміст вони вкладають в слово «інновації», які асоціації у них виникають, які проблеми існують при використанні цих методів і технологій, їх ефективність.

26.02.2014 року  керівник факультативного курсу «Захисти себе від ВІЛ» Вудмаска М. М. організувала тренінг–спілкування «Форми  і методи роботи з проблем ВІЛ-СНІДу» 

 Класний керівник Янішин Д. Ю. показала майстер-клас «Знай свої права дитино» у формі ділової гри.

27.02.2014 року вчителі, що атестуються,  ознайомили педагогічний колектив з  досвідом  роботи  над проблемною темою у вигляді слайдової презентації: «Розвиток творчих здібностей учнів засобами мистецтва» (Ігнатова М. П.), «Рольові та дидактичні ігри на уроках історії» (вчитель Янішин Д. Ю.), «Ігрові технології на уроках математики» (Сірко Т. М.), «Виховання екологічної культури  у дітей молодшого шкільного віку»    (Гонда М. Ю.), «Героїчно-патріотичне виховання на уроках предмету «Захист Вітчизни» (вчитель Страшкулич В. І.), «Використання ІКТ на уроках фізики» (вчитель Сікора С. П.). Презентуючи власний педагогічний досвід вчителі довели, що використання даних форм та методів дає можливість знаходити раціональне зерно, напрацювати новий досвід, який є дієвим та результативним в практичному застосуванні.

28.02.2014 року відбулося районне засідання Школи молодого вчителя. Гонда М.Ю. провела майстер-клас «Я так працюю» та відкриті уроки з українського читання та основ здоров'я.

Голубчик  А. М. підготувала відкрите виховне заняття групи продовже
ного дня «Подорож до країни Ввічливості та Доброти».

Керівник танцювального гуртка Савка М. В. представила до уваги колег фрагмент творчого підходу до проведення занять у танцювальному гуртку.

Крім цього,  в цей день відбулося анкетування вчителів з питань самоосвіти.

Переглядів: 685 | Додав: Maryna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Корисні сайти
...
ПедПРЕСА інформує
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018